Pár maličkostí o mě

Žiju v malém městě na severu České republiky. To malé městečko se jmenuje Rumburk. Je docela hezké, i když by mohlo být hezčí. Rumburk sousedí s Německem, takže je tu občas slyąet němčina.

Takže abych trochu pokročil. Jsem člověk, kterýho baví biologie a vše co s ní souvisí, tedy i trochu chemie, i když ne moc. Je to i tím, že máme na biologii a chemii velice dobrého učitele, který je do "bižule" a chemie úplně zapálenej. On tu látku vykládá s takovým zápalem, že to snad ani není možný. Museli byste ho vidět jak povídá o makromolekulách nějakých sloučenin, a nebo když vypráví vtipy které normální lidská bytost nepochopí, jsou totiž moc vědecký. Ale jinak je to skvělý člověk

Ta stránka o Mendelovi ( jestli jste ji ovšem četli ) tak to je něco jako seminární práce. Měli jsem si připravit povídání o jakémkoliv přírodovědci. Tak já jsem si vybral Mendela.Kdybyste měli jakékoliv výhrady k informacím  na té stránce, tak mi prosím napište !!! 

Já si nemůžu pomoct ale stále jsem toho o sobě moc nenapsal. Takže směle do toho. Měřím něco přes 190 cm, jsem docela mlád, baví mě skoro všechno :-) Mám rád hovorovou češtinu, a němčinu - bude to asi tím, že má přítelkyně je krásná němka:-)))

To je asi tak všechno.